Lyn og Hummel forlenger samarbeidet

LYN er godt fornøyd med Hummel som leverandør av klubbutstyr, og har derfor signert en ny samarbeidsavtale med dem som varer ut 2021. G-Max Storo vil fortsatt være butikken der dere handler LYN utstyr. Den nye klubbkolleksjonen for 2017 vil være på plass i butikken i slutten av januar. Ved kjøp får dere klubbrabatter, og LYN får inntekter fra salget. LYN anmoder derfor at alle anskaffer seg den nye klubbkolleksjonen, og oppnår nødvendige fordeler ved å benytte Klubbkort-appen. Mer info her.

LYN har en drakt vi er stolt av. LYN drakta og LYN treningstøyet er en viktig del av klubbens identitet. Alle aktører i klubben, dvs både spillere, trenere, ledere, støtteapparat og klubbens ansatte skal derfor alltid bruke LYN`s klubbutstyr - både på kamp og trening.