Hvert år er det alltid lag som har behov for dommere til seriekamper, treningskamper eller Obos Cup og lignende.  

Er du dommer, og ønsker å dømme for Lyn Fotball? Ta kontakt med Kjetil Bakken Moen på kjetil_moen_1@hotmail.com for en uformell prat, så ser vi om dette kan være noe for deg!

Under finner dere en liste over Lyns dommere som dere kan ringe til når dere mangler dommere: 
 

Kjetil Bakken Moen (dommeransvarlig Lyn Fotball)
Telefon: 915 64 095
e-post: kjetil_moen_1@hotmail.com


Patricio Runge
Telefon: 900 36 256
e-post: pato_runge@hotmail.com

Ram Glomseth
Telefon: 912 41 420
e-post: ram.glomseth@gmail.com

Alfred Ekker Strande
Telefon: 944 38 098
e-post: alfredstrande@gmail.com

Tron Landsnes
Telefon: 400 02 017
e-post: tron.landsnes@gmail.com

Halvor Henriksen
Telefon: 971 36 931
e-post: halvorh123@hotmail.com

Torjus Sølverud
Telefon: 452 36 797
e-post: torjus.solverud@vikenfiber.no


Klubbdommere til 9’er fotball:

Henrik Ariansen Telefon: 450 30 707
e-post: henrik.ariansen@gmail.com

Jahn Andreas Mæland Telefon: 997 22 468
e-post: jahna@online.no

Jarl Kornelius Møller Telefon: 462 81 812
e-post: Jarlkornelius@gmail.com

Nicolay Thygesen Telefon: 402 27 311
e-post: nicolay.thygesen@gmail.com

Per Jørgen Walstrøm Telefon: 97124040
e-post: pjwalstrom@gmail.com

Tommy Skåland  Telefon: 918 12 220
e-post: Tommy.skaaland@gmail.com

Se også Oslo Fotballkrets sine hjemmesider for en lengre liste over dommere i Oslo Fotballkrets.


Dommerregninger: Klik her