G02.1: Kurland Vintercup

Kurland-FK-252x300.png

Helgen 13-14. januar deltar vi på Kurland Vintercup i Fjellhamarhallen.
Vi har meldt på 3 lag slik at det blir mye spilletid på alle denne helgen!

Informasjon:
- Påmelding skjer pr. mail, sms eller på fb-foreldresiden til Tresor.
- Påmeldingsavgift kr. 150,- pr spiller (vipps til Kristin J. Emilsen tlf. 99649659, eller overfør til lagkassen på konto nr: 1503.65.74604 (husk å merke innbetalingen med navn på spiller).
- Spilletid er 2*12 min uten pause (kun sideskift)
- Alle sko må ha lyse såler
- Oppmøte før første kamp er 45 min før.
- Forbehold om endringer i kampoppsettet, informasjon om endringer vil evt. komme i fb-gruppene.

Kampoppsett/laginndeling:
Pulje A - Lyn 3: William, Emil, Kristian, Håkon, Abdoulai, Musa
Lørdag 13.1: Bane 3 kl.10:20: Fjellhamar 3 - Lyn 3
Lørdag 13.1: Bane 3 kl.11:45: BMIL 1 - Lyn 3
Lørdag 13.1: Bane 2 kl.13:05: Lyn 3 - Kurland 1

Pulje B - Lyn 2: Kristoffer, Alexander, Mathias, Michael, Mads, Arselan, Sondre
Lørdag 13.1: Bane 2 kl.13:35: Lyn 2 - Løvenstad 1
Lørdag 13.1: Bane 1 kl.15:45: Ås 2 - Lyn 2
Lørdag 13.1: Bane 2 kl.17:55: Lyn 2 - Oppsal 2

Pulje D - Lyn 1: William, Benjamin, Elias, Eivind, Even, Karl
Lørdag 13.1: Bane 3 kl.14:05: Fjellhamar 1 - Lyn 1
Lørdag 13.1: Bane 3 kl.16:15: Oppsal 1 - Lyn 1
Lørdag 13.1: Bane 2 kl.18:25: Lyn 1 - Ås 1

Oppmøte 45 min før første kamp for alle lag.
Sluttspill - kvartfinaler ca. 16:00 søndag
Finale kl. 20:15 søndag

Hele kampoppsettet finner dere her.
Hjemmeside til turneringen finner dere her.

Påmeldte spillere:

  1. Even Hatling
  2. William Christensen
  3. Arselan Rasoul
  4. Musa Lowe
  5. Emil T. Myking
  6. Abdoulai Cham
  7. Alexander Laheld
  8. Elias Mæhlum
  9. Mathias Emilsen
  10. Eivind Stenvold
  11. Håkon Sjåtil
  12. Michael Isaksen
  13. Sondre Holmlund Ørjasæter
  14. Karl Finneng
  15. Kristian Berg Tveter
  16. Mads Foss Aaserud
  17. Benjamin Edvardsen Hem
  18. Kristoffer Morønning

Ikke fått svar fra:

  1. Petter Nosa Dahl

Forfall:

  1. Tobias Danielsen - Borte
  2. Jakob Jørgensen - Skadet, kjeve
  3. Jacob Hanstad - Skadet, rygg
  4. Daniel Schneider - Skadet, hamstring
  5. Theodor S. Strømø - Borte
  6. Mikkel Tveiten - G19
  7. Brigham Titer Larsen