11-13. nov: Stopp Volden Cup

Helgen 11-13. november deltar vi på Stopp Volden Cup i Ekeberghallen. KFUM er arrangør, og Lyn Gutter 2002.1 har meldt på to lag i klassen G15. Lagene har navn Lyn 1 og Lyn 2.

LYN 1:
Jacob L, Kristian, Jacob H, Tobias, Michael, Mads, Sondre
12.11 - lørdag kl. 10:00: Lyn 1 - KFUM 3
12.11 - lørdag kl. 11:20: Ullern 4 - Lyn 1
12.11 - lørdag kl. 12:40: Øvrevoll Hosle - Lyn 1
- De to beste lagene i puljen går til A-sluttspill søndag som starter kl. 14:40.
- De to nederste lagene i puljen går til B-sluttspill søndag som starter kl. 09:00.

LYN 2:
Magnus, Jakob, Arselan, Brigham, Benjamin, Even, Benjamin, Håkon (søndag).
11.11 - fredag kl. 18:20: Ullern 2 - Lyn 2
11.11 - fredag kl. 19:40: Lyn 2 - Lørenskog 1
11.11 - fredag kl. 21:00: Lyn 1 - KFUM 1
- De to beste lagene i puljen går til A-sluttspill søndag som starter kl. 14:40.
- De to nederste lagene i puljen går til B-sluttspill søndag som starter kl. 09:00.

Alle kamper: https://profixio.com/matches/svt2016helg2/k/kl/1042178-g-15-gutter-f%C3%B8dt-i-2002

Viktigste regler ++:
Keeper:
 Keeperen kan kun ta i mot ballen en gang fra medspillere før den må over midtbanen eller ha vært nær en av motstandernes spillere. Husk at 4.sek.regelen gjelder for keeperen uansett i spillet. Det betyr at keeper ikke kan stå lenge med ball i beina på egen banehalvdel.

Ball: Det benyttes futsalball.
Sko: Husk å ta med innesko, lyse såler.
Leggskinn: Skal benyttes
Drakter: Ta med både vanlig hjemmedrakt og blå bortedrakt
Spilletid: 17 min uten sideskift
Sklitaklinger ikke tillatt.
Innspark: Ballen skal ligge i ro på sidelinjen, husk maks 4 sek fra ballen legges ned.
Innbytte: Spiller må forlate banen før ny spiller entrer banen.

Hele reglementet

Deltakeravgift:
Hver spiller betaler 200,- kroner til kontonummer: 1503.65.74604
Påmelding er ikke gyldig før betaling er mottatt.

Påmeldte spillere:

  1. Even Rui Hatling
  2. Jacob Hanstad
  3. Mads Foss Aaserud
  4. Jakob Jørgensen
  5. Tobias S. Danielsen
  6. Kristian Berg Tveter
  7. Magnus Ødegård
  8. Filip D. Flaa
  9. Jacob Lote
  10. Håkon Sjåtil
  11. Arselan Rasoul
  12. Michael N. Isaksen
  13. Sondre H. Ørjasæter
  14. Benjamin E. Hem
  15. Brigham T. Larsen

Forfall fra:

  1. Daniel Schneider - Kretssamling
  2. Mikkel Tveiten - Kretssamling
  3. Mathias Emilsen - Kretssamling
  4. Theodor S. Strømø - Syk