KONTAKT

administrasjon

Daglig Leder
Kjetil Rist
Mob: 482 13 594
Epost: rist@lynfotball.no
 

FullSizeRender.jpg

Ansvar for arrangement og daglig leder Lyn Toppfotball
Stian Staveland Nygaard
Mob: 993 71 044
Epost: nygaard@lynfotball.no

Keepertrener
Pedro Espinha
Mob: 954 96 334
Epost: pedroespinhafootball@gmail.com

Sportslig Leder
Rolf-Magne Walstad
Mob: 900 82 215
Epost: walstad@lynfotball.no

 

Ansvar for Lyn Akademiet
Klaus Pettersen
Mob: 994 08 472
Epost: klaus@lynfotball.no

Andreas Lotternd

Trener, Ansvar for FIKS, treningstider og overganger
Tresor Egholm
Mob: 958 52 732
Epost: tresor@lynfotball.no

Ansvar for Barnefotballen og Akademilag
Vegard Hammershaug
Mob: 906 76 046
Epost: vegard@lynfotball.no

 

Styret 2017

Styreleder
Irene Utgård Aasen
93604892    
e-post: Irene.Utgaard.Aasen@dnvgl.com

Nestleder
Viggo Strømme (varamedlem)
92887888
e-post: viggo.stromme@ntg.no

Styremedlemmer
Anita Danielsen Asplund
e-post:  anita.asplund@satselixia.no

Tone Etholm
e-post: tone@etholm.no

Truls Raastad
e-post: truls.raastad@nih.no

Hanne Osnes-Ringen (varamedlem)
e-post: hosnesr@yahoo.no

Christian Sjødin (varamedlem)
e-post: Christian.Sjodin@stormgeo.com